Про команду

Прагнення створювати нові можливості для самореалізації молоді завжди було і буде залишатися одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності.

Саме тому, у 2014 році на базі  Громадської організації «Єдина Сила», за ініціативи лідера організації Володимира Нетребенка, було створено футбольну команду «Єдина Сила».

Наша футбольна команда складається з обдарованих молодих людей, однодумців, що прагнуть до нових досягнень, вражень і перемог. Крім ревної вірності власній справі, активної соціальної, життєвої позиції, хлопці відчувають неймовірну любов до спорту та роблять усе можливе заради розвитку молодіжного спорту у м. Києві та Україні.

За ці роки наша команда стала справжнім соціальним ліфтом, який виховав талановитих молодих футболістів. Наші хлопці виступають у професійних лігах в Україні, за кордоном, а деякі потрапили до стартових складів команд Прем’єр-ліги України.

На сьогоднішній день команда приймає активну участь у змаганнях, що організовані Федерацією футболу м. Києва, пройшовши шлях від команди аматора-новачка до повноцінного футбольного клубу.

Наша команда котрий рік поспіль дає гідний бій на полі командам-фаворитам у Кубоку Мунтяна. А успішні виступи команди у регулярних змаганнях заслужено вивели команду до Вищої ліги м. Києва.

На початку цього футбольного сезону наша команда стала ще сильнішою. До неї приєднався новий тренер та наш однодумець - Андрій Олексійович Воробей — український футболіст, 3-разовий чемпіон України у складі футбольного клубу «Шахтар» (Донецьк), найкращий бомбардир чемпіонату України 2000/01 та кубку України 2000/01, 2001/02 та 2002/03, чверть фіналіст чемпіонату світу з футболу 2006 року, Футболіст року в Україні (2000), Заслужений майстер спорту України.

Дякуємо йому за підтримку, відданість спорту та бажання вкладати свої сили у розвиток молодих спортсменів. Бажаємо йому успіхів у складі нашої команди та у новій для нього ролі - тренера команди.

Але на цьому наш шлях до висот тільки починається. Кожного дня лави команди поповнюють молоді хлопці, що розділяють наші принципи та ідеали, що прагнуть більшого та голодні до перемог.

Саме тому футбольна команда «Єдина Сила» поставила собі нову ціль – створення справжнього муніципального футбольного клубу, що має почати виступати у аматорській лізі України та боротися за вихід до професійної української ліги, надихаючи молодь на нові звершення та перемоги. Наразі тривають численні перемовини щодо його створення.

Такими успішними перетвореннями багато у чому команда завдячує лідеру нашого Руху – Володимиру Нетребенку. Його відданість молоді, його прагнення створювати усебічні можливості для її розвитку та щира любов до спорту втілилися в успіхах нашої команди.

Величезний внесок також належить тренеру, який був з командою майже від самого початку її створення - Зайнчковському Олександру Юрійовичу. Він залишиться для наших хлопців прикладом професіоналізму, відданості власній справі, справжньої любові до спорту, прищеплюючи їх команді на кожній грі та тренуванні. Величезна дяка йому.

Давайте разом з вами будемо робити більше для розвитку молодіжного спорту не тільки в межах окремих міст, а й в масштабах усієї країни та вимагати цього від держави.

Це реально і ми готові показати на своєму прикладі, як це робиться! Приєднуйтесь до нас, адже у єдності – ми Сила.

Особливу подяку ФК "Єдина Сила" виказує Артему Атепалихіну ("LEMAN International Law Group") та Наливайку Костянтину (ВАТ "Солді Транс") за активну соціальну позицію, підтримку розвитку спорту в Україні, за активну підтримку та участь у розвитку футбольної команди "Єдина Сила".
Давайте побажаємо нашій команді успіхів у новому сезоні 
Вищої ліги м. Києва.

Хто ми? – Сила! Хто ми? – Сила! Яка ми Сила? – «Єдина Сила»