Лідер

Володимир Нетребенко


Громадський, політичний діяч, засновник та лідер Руху національного розвитку «Єдина Сила», лауреат багатьох премій, серед яких "Премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва" (2017 р.), автор багатьох проектів та ініціатив, що мають на меті створення можливостей для розвитку та реалізації молоді в Україні, серед яких конкурс молодіжних проектів розвитку країни «Україна – 2025».
Родом своїм Володимир з Черкащини. Народився в м. Ватутіно 29 липня 1985 року. Його батько був експедитором, а мати товарознавцем.
 
У 2000 році родина переїхала до м. Києва, де Володимир вступивши на навчання до школи, закінчує її на відмінно. Навчаючись у школі, Володимир професійно займається спортом, а саме кікбоксингом, здобуваючи нагороди на національних та міжнародних змаганнях. Серед шкільних предметів особливо захоплюється математикою, географією та історією. Саме на уроці історії у 10 класі він остаточно визначився зі своїм майбутнім і зрозумів чого він хоче від життя: зробити свій внесок у формування української нації та писати нові сторінки історії власної країни.

В 2003 році вступає на навчання до КНЕУ за спеціальністю міжнародна економіка та менеджмент. Зі студентських років починає активно займатися суспільною та громадською діяльністю.

Саме в цей час сім’я Володимира замислюється над створенням власної справи. Володимир разом із своєю сім’єю започатковує успішний бізнес у сфері пасажирських перевезень. А у 2005 році стає повноправним членом Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників.

У 2010 році Володимир робить перші свої кроки у політиці. У якості кандидата, він приймає участь у виборах до обласної ради по мажоритарному округу в м. Ірпінь та продовжує займатися активною громадською роботою в місті Києві.

Лідерські якості дозволили Володимиру зібрати навколо себе активну, креативну команду молодих людей, що стала опорою, для започаткованої ним, у липні 2013 року, громадської організації   «Єдина Сила». Постійне прагнення створювати нові можливості для самореалізації молодих людей стало основою її діяльності. 

Саме це прагнення та любов до спорту, підштовхнуло членів команди, за ініціативи Володимира, започаткувати на базі громадської організації футбольну команду «Єдина Сила». Розпочавши своє існування у 2014 році, футбольна команда пройшла шлях від команди аматора-новачка до повноцінного учасника Вищої Ліги м. Києва. 

Зі студентських років Володимир активно займається волонтерською діяльністю, що продовжує робити й понині. Саме для цього, взимку 2015 року, був створений благодійний фонд «Єдина Сила».

Після прийняття нового Закону України «Про місцеві вибори», що не передбачав можливості балотуватися самовисуванцем у містах, перед Володимиром та його командою постає вирішальне питання: стати маріонетками в руках застарілих партійних утворень, що руйнують Україну чи зберігаючи незалежність, продовжити боротьбу за власні ідеї та цінності. Вибір було зроблено. У 2015 році було створено політичну партію «Єдина Сила», що почала свій власний, самостійний, тернистий політичний шлях. Вже у статусі політичної партії, команда «Єдиної Сили» взяла участь у місцевих виборах 2015 року у м. Києві, досягла суттєвих успіхів та продовжила свій активний розвиток. 

Сьогодні політична партія «Єдина Сила» представлена у 18 областях України та об’єднує в своїх лавах переважно молодих людей, з новим баченням майбутнього власної країни, великих ревнителів і справжніх професіоналів своєї справи.

Громадська організація, благодійний фонд та політична партія утворили Рух національного розвитку «Єдина Сила», лідером якого є Володимир Нетребенко.